دکتر طبیعت

منو

 

چای سبز با نعناع ؛ افزایش انرژی

چای سبز با نعناع ؛ افزایش انرژی

از مهمترین خواص چای سبز با نعناع کاهش وزن می باشد .
نوشیدن چای سبز با نعناع سوخت و ساز بدن را افزایش می دهد و بدن کالری ببیشتری می سوزاند . کاتچین موجود در چای سبز با نعناع به سوزاندن کالری کمک بسیاری می کند.
همچنین باعث افزایش انرژی می شود.
نوشیدن چای سبز با نعناع به بیماران دیابتی کمک بسیاری می کند.
نعناع ضد التهاب ٬ ضد اسپاسم و تنگ کننده عروق می باشد . نوشیدن چای سبز با نعناع کمک می کند اکسیژن بیشتری به مغز برسد و مانع از تجمع لاکتات در مغز می شود .
نوشیدن چای سبز با نعناع به حالت تهوع و سردرد کمک می کند و مانند یک آرام بخش عمل می کند و باعث کاهش درجه حرارت بدن ناشی از التهاب می شود .
چای سبز با نعناع برای بیماران مبتلا به آسم نیز مفید می باشد ٬ نعناع باعث بازشدن مجاری بینی و گلو شده و تنفس برای فرد راحت تر می شود .
نعناع برای پوست نیز مفید می باشد و باعث می شود خارش پوست کمتر شده و جوش های صورت نیز کمتر شود زیرا عفونت زیر پوستی را کاهش می دهد.
نوشیدن چای سبز با نعناع به هضم بهترغذا نیز کمک می کند .
نوشیدن چای سبز با نعناع باکتری های دهان را که موجب خراب شدن دندان ها می شود از بین می برد و باعث رفع بوی بد دهان می شود.
از خواص دیگر چای سبز با نعناع می توان به کاهش کلسترول ٬ افزایش سیستم ایمنی بدن ٬ بهبود سلول های پوست و دفع سموم بدن اشاره کرد .

دسته بندی ها: نوشیدنی ها

دیدگاه ها

  • ارسال شده: خرداد ۲, ۱۳۹۵ ۱۹:۲۴

    طبیعت نعناع | ونوس فیس

    […] چای سبز با نعناع ؛ افزایش انرژی « دکتر طبیعت چای سبز با نعناع ؛ افزایش انرژی. از مهمترین خواص چای سبز با نعناع کاهش وزن می باشد . نوشیدن چای سبز با نعناع سوخت و […]